Top

Hakkımızda

Togo; mimarlık ve iç mimarlık alanında hizmet veren, yapı, ürün ve mekan tasarlayan, çözümler üreten, tercihler sunan ve farklı disiplinleri yöneterek sizi doğru sonuçlara ulaştıran ve Çorlu'da bulunan bir mimari tasarım ofisidir. Togo; restoran, mağaza, ofis, klinik, fabrika idari binaları, ev villa, konut, iş merkezi gibi farklı alanlarda birçok projeye imza atmış tecrübeli bir mimarlık ofisidir.

Bizim için her proje, farklı bir yaklaşım gerektirir ve bu da mekana doğru olarak uygulanantasarım akımları ile desteklenir. Togo, dünyada değişmekte olan tasarım trendlerini takip eder, geçmişten kopmaz ve örnekleri yorumlayarak onlara hayaller katar. Togo ofisi olarak, mimari tasarım anlayıına detaylar katıyor, mekandaki duygu ile oynuyor, farklı ve güzel olanın peşinden koşuyoruz.

Misyonumuz

Yaşam alanlarınıza sanat katmak, her projede bilgi ve hayal gücümüzü kullanarak tasarımlar yapmak, tecrübe ve birikimlerimiz ile doğru sonuçlar elde etmek, yenilikçi yapımız ile her daim trendlere uygun ve kaliteli hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Farklı ve estetik tasarımları en kısa zamanda ve kalitede uygulayan, proje planlama ve uygulamada her adımda takipte kalmak, farklı fikirlere açık olarak hizmet sağlayarak sektörde liderliğe erişmek ve yaratıcı mimarlık ofisi olmak vizyonlarımızdandır.

Müşteri Memnuniyeti

  • Her proje için müşteri isteklerini göze alarak doğru planlamalar yapmak,
  • Kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak,
  • Proje plan aşamasından yapım aşamasına kadar her şeyiyle ilgilenmek,
  • Müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunmak ve uygulamak,
  • Pratik, yenilikçi ve farklı bir mimar ofisi olarak hizmet sağlamak,
  • Hızlı ve pratik çözümler ile müşterilerimizin karını gözetmek,
  • Uygun maliyetlerle sağladığımız hizmetlerde müşteri memnuniyetini esas almak.